EUROPEAN ARTS INVESTMENTS
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
1950, olej na plátně, 40,5 x 50,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole M. Holý 50, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.